عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سيان

2 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Nine’s ٣ غرف + غرفة ناني حمام سباحة

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على اللاجون والجولف، موقع مميز جدًا

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • سيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سيان

    3 - 4 غرفة