عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 3

166 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباشرة على البحيرة في جوبال لاجون الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع مباشرة على البحيرة في جوبال لاجون

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    جوبال لاجون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٦٨٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر تشطيب كامل 0% مقدم لحد 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن فيو بحر تشطيب كامل 0% مقدم علي سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شالية متشطب فيو لاجون بالبحر الاحمر ع8س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 - 4 غرفة

  • 15

    دوبلكس

    ٥٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر غرفتين نوم مفروش بالكامل – منتجع "أكوا

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى الجونة على اللاجون وحمام سباحة جاهز للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8سنين

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في سكاراب الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١١٦٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز علي السكن تشطيب كامل فيو بحر علي7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٨٤٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بلكامل بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٤٠٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فيو على البحر بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر متشطب بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مطلة مباشرة على البحيرة في سابينا جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين جاهز للسكن فوري سعر لقطة علي افضل فيو

    Realm Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • كوڤز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,سوما كوڤز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طابق أرضي مفروشة بالكامل مباشرة على البحيرة ،

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بدون مقدم فيو بحر تشطيب بالتكيف علي 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو مميز على البحر بالكامل ..

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment with private garden in Makadi

    My Real Estate logo image

2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على المسبح متطشب و مفروش في مانجروفي

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاوايا، سهل حشيش.

    HPK logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس فاخرة بغرفتي نوم وسطح خاص أنشنت ساندس

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 2 BR Penthouse with sea and pool view

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٩٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٨١٥٬٨٨٤ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم بإطلالة على البحر في أندلسية،

    Second Home Real Estate logo image

    الاندلسية, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,بلانكا جاردنز

    2 غرفة