عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 2

166 عقارات أخرى
  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Sunny 2 BD Penthouse Veranda Sahl Hasheesh

    متصدر

    Auris For Project Management logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمراسي في مرحله ليا متشطب بالفرش و الاجهزه

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالكامل - بالمطبخ والأجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش مطل على حمام سباحة في مانجروفي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين مفروش استلام فورى بمقدم 5%وقسط 6سنين

    ARC Investments logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي الجونة - مانجروفي - M1

    Sky Home logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتين للبيع في سابينا الجونة اوبن لاجون

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل غرفتين للبيع في ابو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Egyptian Kuwaiti Developers (EKD)
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,شارع شيراتون,ذا فيو

    1 - 2 غرفة

  • 26

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات اوبن فيو في ميسكا سوما باي

    Property  Hills. logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتين للبيع في سابينا الجونة اوبن لاجون

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | مفروشة بالكامل | واتر سايد

    Good Vibe Homes logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر شاليه إطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري فيو على البحر بالكامل .

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن، مفروش بالكامل | كامران

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • أزورا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ازورا ريزورت

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر و لاجون بقسط8سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٨٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 2غرفة موقع مميز في شدوان الجونة.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بالكامل بقسط8سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة مفروشة بروف للبيع يري البحر في أبو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة للبيع موقع مميز في شولان 1 الجونة.

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    شولان, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • الداو هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,طريق يوسف عفيفي,الداو هايتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة