عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مكادي ريزورت

يبدو أن كل المنازل في مكادي ريزورت, الغردقة, مكادي مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 11

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شالية غرفتين بحديقة متشطب استلام قريب

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse for Sale in Gouna Mangroovy

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على البحر متشطب بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٢٨٬٨٦٥ جنيه

    شقة غرفتين (93 متر) للبيع في سيلينا باي الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٩٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For sale 2 bedrooms in Kafr downtown El gouna

    كفر الجونة - داونتاون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٥٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر غرفتين نوم مفروش بالكامل – منتجع "أكوا

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم استثنائي في قندق عالبحر مباشرة

    متصدر

    Relax Red Sea logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    @الجونة القديمة شاليه مفروش ب برايفت بول للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات اوبن فيو في ميسكا سوما باي

    Property  Hills. logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع