عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في الجونة

72 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام، مفروشة بالكامل، على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام مفروشةإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تري البحر غرفتين مفروشة للبيع في نيو مارينا .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    نيو مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه غرفتين مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه غرفتين مفروشه اقساط على 6 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة موقع مميز برووف للبيع في سيان الجونة .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Penthouse for Sale in Gouna Mangroovy

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٩٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين نوم بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين نوم بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١١٣٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • كاماران

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,كاماران

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن مفروش للبيع في مانجروفي الجونة

    TREX logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣١٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين استلام فوري متشطبة بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مطلة على البحيرة في منطقة ووترسايد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقخ جاهزه للاستلام اطلاله لاجون مقدم5% على 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه + حديقة علي البحر مفروش متسلم في بلومار

    New Avenue Real Estate logo image

    بلومار, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • فير وايز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالكامل - بالمطبخ والأجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش مطل على حمام سباحة في مانجروفي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين مفروش استلام فورى بمقدم 5%وقسط 6سنين

    ARC Investments logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي الجونة - مانجروفي - M1

    Sky Home logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • شدوان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٨٧٤٬١١٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,منتجع شدوان

    2 - 5 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتين للبيع في سابينا الجونة اوبن لاجون

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل غرفتين للبيع في ابو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتين للبيع في سابينا الجونة اوبن لاجون

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | مفروشة بالكامل | واتر سايد

    Good Vibe Homes logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر شاليه إطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع