عقارات للبيع في الغردقة

14,781 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه غرفتين نوم - متشطب - تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلانكا كولكشن شاليه 3 نوم متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات في فيراندا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٨١٬٧٥٠ جنيه

    على البحر مباشرة | 2 غرفة فيو بحر | استلم فورا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا في الجزيرة مع مارينا خاصة في الجونة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة مسبح | مساحة أنيقة في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٨٨٬٩١٩ جنيه

    امتلك شقة 149م 3غرف بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٣١١ جنيه

    بمقدم 30% استلم فورا | ستوديو فيو بحر وقسط 3س

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٦٢٬٦٦١ جنيه

    شقة 119م غرفتين بإطلالة راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٩٥٢٬٩٨٩ جنيه

    115م غرفتين في قلب سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اقامة مجانية في الجونة حتى الاستلام مع حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣١٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٩٣٬٨٢٠ جنيه

    شقة 122م تطل على المسبح مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٨٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف ع البحر بأقل سعر وقسط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 3 غرف ع البحر ف افضل لوكيشن واقل مقدم .

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 15

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه باقل سعر ولوكيشن مميز ع البحر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك الان فيلا 3 غرف علي البحر باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٦٠١٬٦٢٦ جنيه

    شقة 123م غرفتين واطلالة مسبح خلابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٣٩٧ جنيه

    شقة للبيع في سهل حشيش 115م بغرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬١٢٥ جنيه

    شقة 91م غرفتين | أسلوب حياة راقي داخل منتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سوان ليك الجونة
  • 11

    شقة

    ٨٬١١٠٬٠٨٠ جنيه

    117م غرفتين + رووف | إطلالات مفتوحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم | معيشة ذكية في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله دور واحد بموقع متميز تطل علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٩٬١٦٥ جنيه

    شقة 89م غرفتين | راحة وتقسيم مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في سومباي بفيو علي البحيره ٧ سنوات تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة