شاليهات 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في الجونة

9 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول بحر مفروش واستلام فورى بالتقسيط!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر في مانجروفي | مفروش | دقيقتين من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٨٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مانجروفي بالقرب من الشاطئ

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مفروش و جاهز للسكن في مانجروفي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٢٠٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في Tawila Island Resort الجونة

    Utopia logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٦٢٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع ف الجونة مفروشة بالكامل فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع ف الجونه ب اقل سعر مفروشه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٩٠٬٢٦٠ جنيه

    your luxurious chalet in elgouna directly on beach

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦٤٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري متشطب بالتكييفات مفروش مقدم 3 مليون قسط3 سنين

    ARC Investments logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٢٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع