منازل مزدوجة مفروشة للبيع في مانجروفي ريزيدنس

1 عقار
  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع