بيوت و فلل مفروشة للبيع في سوما باى

13 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع استلام فوري - متشطبة بالفرش

    Point Mark For Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٣٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا / للبيع / البحر الاحمر

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو على البحر متشطبه بالكامل بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٦٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مفروشة صف أول جولف بمراسي | بلانكا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 22

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

    وادي سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز على البحر استلام قريب بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري صف اول على البحر بقسط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    6

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    3 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر دايركت استلام فوري بالفرش باقل سعر

    Point Mark For Real Estate logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٩٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    Elegant 3 BR villa with sea view in Mesca 1

    Beyoot logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢١٦٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٦٥٬٠٨٦ جنيه

    لودج وادي جبال – سوما باي

    ROI For Real Estate logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • آيلاند فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr

    5 - 7 غرفة

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 - 4 غرفة

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    2 - 4 غرفة