عقارات مفروشة للبيع في محافظة البحر الاحمر

655 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فنادير مارينا الجونة ٣ غرف سي فيو حمام سباحة خاص

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع خطوات من المارينا – موقع مميز جداً

    كمبوند الايطالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Nine’s ٣ غرف + غرفة ناني حمام سباحة

    ناينز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم | بلكونة مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم | أرضي مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 30

    شقة

    ٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين مفروشة | جاهزة للاستلام مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥١٦٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة مفروشة | ثالث صف من البحر مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٩٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة 3 غرف | منتجع شاطئي مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فاخر في Swan Lake الجونة | مفروش

    KRE investments logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٢٦٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو على البحر بالكامل بمقدم 0% .

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متميزة جدا مع مسبح خاص بفيو رائع .

    Remax 360 logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٣٢٠٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 9 غرف مع جاردن و بول و بسعر مميز – جماران

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7+

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة 155م على اللاجون في الجونة – مفروشة

    HPK logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالتكيفات يطل مباشرة علي لاجون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٢٦٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل غرفتين للبيع في ابو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • مارينا شور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 5

    شقة

    ٦٬٨٢١٬٠٣٤ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم واحدة للبيع – الداو هايتس، الغر

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4غرف بحمام سباحة خاص في أبو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎شقة مفروشة بروف للبيع يري البحر في أبو تيج مارينا

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 غرفة نوم للبيع مطلة على البحر في مرتفعات الداو

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سعر لقطة بفيو جانبي على البحر – الأحياء

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • لاجونا فيلاز & تاون هومز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
  • 8

    شقة

    ٤٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو جانبي على البحر في الاحياء

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام، مفروشة بالكامل، على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية جاهزة للاستلام إطلالة مباشرة على المسبح

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية جاهزة للاستلام إطلالة مباشرة على المسبح

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فريدة من نوعها بحمام سباحة خاص في قلب البيت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • هورايزون 3 ڤيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr