عقارات للبيع في الجونة

1,574 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شالية علي لاجون |الجونة مقدم 2,8 مليون

    Evergreen Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في الجزيرة مباشرة ع لاجون بحر والمارينا

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في الجزيرة مباشرة على لاجون البحر والمارينا

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب اطلالة ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز علي البحر واللاجون في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فنادير باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,فنادير باي
  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول للبيع مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مطل ع البحر واللاجون موقع مميز ف الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 نوم سي فيو متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٥٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بموقع مميز متشطب تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٥٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سوان ليك الجونة
  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر لسرعة البيع أستلم فيلتك وبالتقسيط علي 5 س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 15

    شاليه

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله لاجون | الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! فيلا مطلة على البحر، جاهزة للسكن.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع شاليه متشطب بسوان ليك جونه علي 6س .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شاليه متشطب بمانجروفي بمقدم 30%.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٣٠٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو استلام فوري شاليه بمانجروفي بمقدم 30% .

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو للبيع شاليه متشطب بسوان ليك جونه مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • ارت ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,أرت أيلاند