تاون هاوس مفروشة للبيع في الغردقة

26 عقارات أخرى
  • 28

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل | مفروش بالكامل | إطلالة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 171م 3 غرف بإطلالة بحر بأقل سعر ومقدم5%

    Apart Real estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس في مكادي هايتس (مرحلة Jade)

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    4

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 20

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش جاهز للاستلام في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٤٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس إطلالة على الجولف مفروش بالكامل – أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو على البحيرة في طويلة بالجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٠٢٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    ناينز, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن، مفروش بالكامل | كامران

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو على البحر بالكامل بقسط على 8 سنين .

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوفت جاهز للاستلام في Kamran

    Home Select for real estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوفت جاهز للاستلام في Kamran

    Home Select for real estate logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في سابينا الجونة كورنر اوبن لاجون

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في سابينا الجونة كورنر اوبن لاجون

    نوبيا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الجونة - سابينا اوبن لاجون

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو لاجون باقل سعر و بقسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس غرفتين للبيع في كمـاران الجونة

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 4 BR Townhouse with heated pool in Bali

    Beyoot logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٤١٬٩٢٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر (177 متر) في البايو سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٥١٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للسكن فوراً | ١٤٠ م² على اللاجون طويلة

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في الجونة - سابينا اوبن لاجون

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • سيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سيان

    3 - 4 غرفة

2