كبينات للبيع في الغردقة

13 عقارات أخرى
  • 11

    كبينه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي دابل فيو بمقدم 5% .

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو شاليه للبيع بسوما البحر الاحمر بمقدم 5% .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينه علي الاجون و البحر مباشرة - اول قسط بعد سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة كاملة التشطيب مطلة على البحر وجاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٩ متر مربع

    ٢٠٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    كبينه

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر كابينه صف اول للبحر استلام فوري التكييفات

    Point Mark For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٢٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    كبينه

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابانا صف اول على البحر سوماباي جاهزة للسكن.

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧١٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين صف اول على البحر متشطبة جاهزة للاستلام

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٢٣١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    كبينه

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا غرفتين في سوماباي ، استلام فوري ، اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    كبينه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا غرفة واحدة (69 متر) في ميسكا إديشن سوما باي

    ROI For Real Estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    كبينه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا على اللاجون 74 متر + تراس- أرك أوف سوما باي

    ROI For Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    كبينه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا أرضي على اللاجون في آرك أوف سوما (سوما باي)

    ROI For Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢١٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    كبينه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxurious Lagoon-Front Cabana in Arc Soma Bay

    ROI For Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٦٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع