بيوت و فلل للبيع في منتجعات الغردقة

19 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في الغردقة بفيو على حمام السباحة

    HPK logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سكاي ستار 280م جاردن 400م فيو بول

    HPK logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في South Sky Star

    HPK logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٧٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بمقدم يبدأ من 10% فقط

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٦٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سكاي ستاربالقرب من سينزو مول الغردقة

    Home Hunters EG logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 536 متر - 160 متر حديقه- 33 متر حمام سباحه

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    6

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون |في سوما باي |5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مارينا ريزيدنس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 3 bedroom villa for sale in Sky Villas

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 536م في ONE7 مستوى تاني من الخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 536م رووف وحمام سباحة وحديقة في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    2

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 536م مع رووف وحمام سباحة وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٩٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بشاطئ خاص - في قلب الغردقة - الممشى

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    536م فيلا فاخرة مع مسبح وحديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرية عدن بيتش في منتصف الممشي السياحي

    Feeds logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع على البحر مباشرة – فيو بحر – الأحياء

    Home In Realestate logo image

    بالما ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بحديقة خاصة علي لاجون بخصم 25%

    Relax Red Sea logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بمساحة 536 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    2

    ٥٣٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٤٧٧٬٣٢٩ جنيه

    Stunning Villa For Sale In Selena Bay - Hurghada

    ROI For Real Estate logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه بالمفتاح بجبل الحريم ترى البحر مفروشه

    Badr Homes logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع