بيوت و فلل للبيع في نورث باي, صفحة 2

40 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في انشان ساند الجونة

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٢٬٥٤٤٬٨٠١ جنيه

    amazing villa view in north bay elgouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٦٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٢٬٢٦١٬٤٣١ جنيه

    Your Dream villa in Northbay elgouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١١٢٬٤٠٣٬١١٦ جنيه

    The Amazing View Villa in North Bay ElGouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٦٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١١٬٨٣٦٬٣٧٨ جنيه

    your dream villa now in north bay

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٤٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٢٬٣٠٨٬٦٦٠ جنيه

    your dream villa in north bay elgouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٥٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٢٬٠٧٢٬٥١٩ جنيه

    your dream villa now in north bay elgouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٥٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٩٨٦٬٢٧٠ جنيه

    the first row villa in north bay elgouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٢٬٥٤٤٬٨٠١ جنيه

    the amazing villa in north bay elgouna

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٦٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٩٢٢٬١٢٠ جنيه

    Villa North Bay Gouna dream very nice location

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٥٧٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٣٩٨٬٠٢٢ جنيه

    Amazing Villa North Bay Gouna Very Prime Location

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٧٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Amazing Villa North Bay Gouna Very Prime Location

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    6 BR villa with lagoon view in North bay island

    Beyoot logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤٢٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٨٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    Elegant Standalone villa with premium lagoon views

    Beyoot logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٣٣٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    standalone villa with lagoon view in North Bay

    Beyoot logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٣٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

1