بيوت و فلل للبيع في فنادير باي

7 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر ب3 غرف نوم0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك المطلة على البحر 0%مقدم على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حمام سباحه مفروشه فنادير باي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر للبيع باطالتين في الجونه!!

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا على البحر بحمام سباحة خاص في فنادير هيل

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بتصميم مميز بحمام سباحة في فنادير باي1

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع