بيوت و فلل للبيع في التل القديم

14 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف فيو بحر كامل للبيع تقسيط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود فيلا بإطلالة بانورامية على البحر تقسيط 8

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 4 غرف مطل علي البحر في الجونه جديده!

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من طابق واحد للبيع بحمام سباحة خاص- أنشنت هيل

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطب , مطل علي البحر سعر قديم باقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا 4 غرف صف اول اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيرة و استلام فوري مع اقساط طويلة 5س

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد متشطبة مع حمام سباحة، جاهزة للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٩٨٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٣٬١١٠٬٧٢٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | حمام سباحة خاص | هيل القديمة

    Good Vibe Homes logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول بتقسيط على 8سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4غرف استلام فوري صف اول اقساط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٧٧٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | حمام سباحة خاص | هيل الأجداد

    Good Vibe Homes logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٣٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في انشان ساند الجون

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٠٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع