عقارات للبيع في الغردقة

14,457 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل توين فيلا بمكادي هايتس للبيع ومتبقي اقساط .

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي دابل فيو بمقدم 5% .

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو شاليه متشطب بالبحر الاحكر نيو جونه ل8سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بمكادي بالبحر الاحمر علي 8سنين .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي دابل فيو بمقدم 5% .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سوان ليك الجونة
  • 11

    كبينه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون شاليه للبيع بسوما باي دابل فيو بمقدم 5% .

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاللاجون للبيع شاليه متشطب بسوان ليك جونه علي 6س .

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل في الجونه من حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% | بنتهاوس متشطب بالكامل بفيو علي البحر

    Realm Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٦٢٦٬٤٠٠ جنيه

    مقدم0%|توين هاوس متشطب بالكامل فيو واسع علي الاجون

    Realm Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٠٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م بحر وحمام سباحة بشاطئ خاص وتقسيط 5 سنين

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬١٣١٬٣٦١ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٣١١ جنيه

    Studio apartment sea view Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باي ويست | شاليه غرفه نوم متشطب بالكامل - 20% خصم

    Towers Map logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز وجاردن خاصه متشطب بفيو علي الPool

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو علي ال Pool - تشطيب كامل - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بيت مميز بموقع واطلالةمفتوح|خطة سداد مريحة 0% مقدم

    Realm Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري على اللاجون دايريكت متشطب+تكيفات+مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٣٣٬٥٠٠ جنيه

    لافاندا بيتش – شقة غرفتين إطلالة على حمام السباحه

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • داون تاون مارينا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 10

    شاليه

    ١٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتشطيب فندقي على كريستال لاجون دايريكت

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٨٬٥٨٠ جنيه

    قسط على 8 سنوات |شقة 2 غرفة في الداو هايتس الغردقه

    متصدر

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة أنيقة غرفة نوم واحدة + حديقة في تريفانا

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٢١٬٣٥٠ جنيه

    بمقدم 30% واستلام فوري شقة في سكانديك وتقسيط على3س

    Rook Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧١٢٬٤٠٠ جنيه

    بمقدم 20% وقسط على 5 سنين | شقة 105م في أتلانتس

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا شور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr