عقارات للبيع في الغردقة, صفحة 3

15,037 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز مطله على اللاجون و بمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + برايفت بول صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول دايركت على اللاجون بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه و بالاثاث بإطلاله بحريه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه صف اول على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالاثاث بموقع قريب للبحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على اللاجون متشطب بالكامل و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • هورايزون فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفة للبيع بموقع قريب للاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد لفيلا 4غرف نوم على البحر0%مقدم على8سنوات

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه الصف الأول | دفعة أولى 5% | تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم 5% علي الاجون و سي فيو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١١٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • آيلاند فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr

    5 - 7 غرفة

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا متشطب بالمطبخ صف اول بحر

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بالكامل، دفعة أولى 5%، والتسليم قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مناسب جدا للبيع في الممشي السياحي.

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٨٬٤٥٠ جنيه

    1 bedroom apartment at Marvento Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (تشطيب كامل) من شركة اوراسكوم الغردقة

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • بيتش فرونت فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
  • 22

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتي باطلالة مميزه استلام قريب في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Pool View تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن خاص تشط تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • بلانكا جاردينز كوليكشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 3 غرفة