عقارات للبيع في منطقة الاحياء, صفحة 41

1,877 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٨٤٣٬٧٥٠ جنيه

    وحدات 85 م² داخل مشروع يضم كلوب هاوس متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٨٠٠ جنيه

    وحدتك 82 م² داخل مشروع بمساحة 30,000م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك 85 م² في مشروع يضم 6 حمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع باطلالة علي حمام السباحه و البحر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٠٣٨ جنيه

    ستوديو – لاجونا ريزورت، الغردقة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٣٨٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة – إطلالة شارع، لاجونا ريزورت

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٥٬٩٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٧٨٬٦٩٧ جنيه

    استوديو 55م تشطيب كامل إطلاله ع الجبل

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٣٥٬١٦٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 65 متر تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة129م_تشطيب كامل_ فيو شارع وحمام سباحة وتري بحر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٩١٬٧٥٠ جنيه

    استوديو 55 متر فى Oro Beach Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٢٨٬٨٨٨ جنيه

    غرفتين وصالة 86 متر - ترى حمام السباحه - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 65 متر - ترى البحر و حمام السباحه -

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٩٧٧٬٧٧٨ جنيه

    غرفتين وصالة 101 متر - ترى البحر و حمام السباحه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 72 متر - ترى حمام السباحه و البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٠٦٦٬٦٦٧ جنيه

    استوديو 46 متر - شاطئ خاص - الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة 125 متر - ترى البحر - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٧١٧٬٧٣٠ جنيه

    غرفتين وصالة 167 متر - ترى البحر - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 67 متر - شاطئ خاص - على الممشى السياحى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 69 متر - على الممشى - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع في منتجع بشاطئ خاص

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٣١٬٠٥٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر امامي و حمام سباحه- لافاندا

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو بمقدم 20% وتقسيط اربع سنين بمنتجع متكامل

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٣٬٥٩٤ جنيه

    ستوديو استلام فوري علي حمام السباحة بالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٣٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٩٤٤ جنيه

    شقة 1 غرفة – شاطئ خاص بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع