عقارات للبيع في منطقة ارابيا

456 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    استلم فوراً: استوديو فندقي عقد أخضر بعرابيا

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٥١٬٦٨٨ جنيه

    شقة غرفة وصالة 84 متر تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩١٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م وسط لاندسكيب واسع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م بالقرب من الشاطئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بجوار أكبر مول تجاري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م بإطلالة حمام سباحة في عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استوديو 60 م بعائد مضمون

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م ولاجون بطول 120م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م بجوار المارينا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استوديو 60 م وتصميم بانورامي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استوديو 60 م بموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في قلب الغردقه, عرابيا بخصم 20%

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٩٠٬٤١٥ جنيه

    وحدة 65 متر للبيع بسعر مميز في Florenza - الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٨٨٬٩٢٢ جنيه

    شقة جاهزة للاستثمار داخل Florenza Residence

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٤٥٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بحر مباشرة | مفروش بالكامل | استثمار ذهبى

    متصدر

    Concrete Real Estate logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٣٬٠٥٧ جنيه

    شقة 2 غرفة في Florenza Resort – الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٦٣٬٦٨٢ جنيه

    شقة روف 2 غرفة في Scandic Resort – الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٥٧٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٢٥٬٦٤٩ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في الغردقة استلام خلال 3 شهور

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩١٤٬٤٤٩ جنيه

    شقة واسعة للبيع في Scandic Resort الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٦٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يطل على حمام السباحة فى الممشى

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 89م غرفتين – مساحة مثالية بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85م غرفتين بإطلالة على المسبح – رفاهية وأجواء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 60م بإطلالة على المسبح والشارع الرئيسي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 60م بإطلالة شارع تصميم عصري وموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع