عقارات للبيع في سكانديك ريزورت

135 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر side sea view فى ScandicResort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٤٨٬١٤٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر جانبي بشاطئ خاص| عرابيا

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٥٩٬١٩٢ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر | منتجع سكانديك

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٩٢٣٬٣٣٥ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر من الجانب | سكانديك

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٩٠٧٬٨٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    استلم فورى وحده بتقسيط على 3 سنين ف قلب الغردقه

    Hurghada View Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي شاليه فندقي بشاطئ خاص في عرابيا تقسيط

    Yasser Zahran logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦١٬٢٥٧ جنيه

    استوديو 52 متر للبيع بفيو بحر الغردقة

    Knight properties logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٩٤٬٨٣٣ جنيه

    امتلك وحدة 76م بغرفة فندقية في سكانديك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٨٬٥٨٨ جنيه

    شقة واسعة 121م بغرفتين مع اطلالة بحر جانبية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٩٢٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٠٩٬٩٩٥ جنيه

    شاليه 52م باطلالة طبيعية - شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٢٢٬٤٢٨ جنيه

    100م بغرفة فندقية مع اطلالة بحر امامية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٤٨٥٬٩٥٨ جنيه

    استثمر في وحدة 168م بغرفتين علي طريق عرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٨٠٬٧٩٣ جنيه

    استمتع بمشهد البحر من وحدة 157م - غرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٠٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٦١٬٢٥٧ جنيه

    Studio sea view at Scandic Beach Resort Hurghada

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٦٠٩ جنيه

    استوديو استلام فوري بسكانديك | رؤية بحر وقسط 3س

    Rook Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٧٬٠٦١ جنيه

    شقة 161م 3 غرف بإطلالة جانبية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦١ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٩٣٬٠٦١ جنيه

    شقة 103م بغرفة نوم واحدة في سكندك ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٦٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨١١٬٠٩٨ جنيه

    شقة 84م غرفة نوم واحدة في سكندك ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٢٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٧٩٬٦٠٣ جنيه

    شقة 141م غرفتين بإطلالة على المدينة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٧٨٬٠٦٥ جنيه

    شقة 133م غرفتين نوم في سكندك ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬١٨٠٬١٧٠ جنيه

    Scandic Resort فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٢٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٠٤٨٬١٤٠ جنيه

    Studio sea view at Scandic Beach Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٢٤٬٤٩٩ جنيه

    ستوديو 53م في قلب الغردقة يري البحر بخدمات فندقية

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٦٬٦٨٨ جنيه/متر مربع