عقارات للبيع في برنسيس, صفحة 4

374 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٢٤٧٬٤٣٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤١١٬٥٢٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مرتفعات الغر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٢٬٠٢٥ متر مربع

    ١٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٣٨٬٥٤٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٦٢٬١٨٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Riva Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٧٩٬٨٠٠ جنيه

    ستوديو 45م بموقع مميز بالممشي بتقسيط يصل 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠١٬٣٥٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مرتفعات الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٩٢٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٩٣٬١٢٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه 32م |علي الممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٢٦٬٩٦٠ جنيه

    Hurghada Heights فى الممشي السياحى بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٧٤٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٩٠٬٧٢٠ جنيه

    Smart Investment - 1-Bedroom on Mamsha Promenade

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥١٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    عيش أو استثمر في موقع استراتيجي بمنطقة الكوثر،

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا نوم بإطلالة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة وشاطئ خاص بالممشي السياحي مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 121 متر بالممشي السياحي بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر | ممشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٤٣٬٤١٠ جنيه

    شقة Pool View بالممشى بمقدم 15% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٣٩٥٬٤٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٦٥٣٬١٣٠ جنيه

    Hurghada Heights – وحدات مميزة واستثمار مثالي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 1 غرفه للبيع باطلاله مباشره علي البحر

    Homes Bay logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع