عقارات للبيع في مكادي هايتس, صفحة 14

811 عقارات أخرى
  • 23

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين إطلالة على البحر ولاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة مفتوحة على اللاجون – تشطيب كامل .

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الجونه لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر على اللاجون بدون مقدم قريب من البحر

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة ع البر مباشرة على كريستال لاجوون

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بغرفة نوم واحدة في مكادي هايتس أقل سعر ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بغرفة نوم واحدة في مكادي هايتس أقل سعر ريسيل

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره غرفتين استلام فوري في الجونه الجديده !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف متشطب , مطل علي البحر سعر قديم باقساط !

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو البحر واللاجون متشطبة 0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية بجاردن صف اول متشطب من اوراسكوم 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب من اوراسكوم بدون مقدم لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر واللاجون بأقل سعر 0% مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر بأقل سعر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتشطيب من شركة أوراسكوم بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون للبيع في مكدي ديل 1 سنة على 4 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ٧٧ متر مربع

    ٩٤٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في مكادي هايتس من شركة أوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٬٢٤٥ متر مربع

    ١٢٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل في سيال بحديقة 102م

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشاليه متشطب بالكامل على نمط حياة فاخره

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باطلالو مزدوجة باقل سعر - بالتشطيب !

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بأقل سعر على البحر فى الجونة الجديدة !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ١٠٧٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر فى الجونة الجديدة بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع