عقارات للبيع في لاكوينتا هايتس

49 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة برووف خاص وتقسيط مريح

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بسعر أقل بخصم كاش 25% ومتشطبه

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع مع خطط سداد مريحة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك إيفلا روف متشطبة بروف خاص | تسليم آخر السنة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة برووف خاص وتقسيط مريح

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية فاخرة بإدارة متكاملة في موقع مميز

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية فاخرة بالغردقة وتقسيط مريح

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة برووف خاص وتقسيط مريح

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة فاخرة بسعر التشطيب

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية فيلا مستقلة فاخرة بسعر التشطيب

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٦٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الهدوء بإطلالة مفتوحة على البحر الأحمر

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف عصرية بإطلالة بانورامية ساحرة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف فاخرة يإطلالة بانورامية ساحرة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز يجمع بين الفخامة والراحة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية فاخرة بإدارة متكاملة في موقع مميز

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة في موقع استثنائي

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين متشطبة بحمام سباحة و تقسيط علي 5 سنوات

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين متكاملة التشطيب مع حمام سباحة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين فيلا فاخرة بتقسيط على 3 سنوات

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية رائعة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصة بمساحة كبيرة وتقسيط حتى 5 سنوات

    متصدر

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميز تجمع بين الفخامة والراحة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية رائعة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف عصرية بإطلالة بانورامية ساحرة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية رائعة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

2