عقارات للبيع في شمس سفاجا

يبدو أن كل المنازل في شمس سفاجا, الغردقة, سفاجا مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    86 م² بتصميم حرف W بإطلالة بحرية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    شاليه 57م بإطلالة بحر مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر في مكادي البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 105 م بأفضل موقع بمجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في موقع قريب من الشيراتون والممشى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بفيو على البحيرة – مكادي هايتس، الغردقة

    HPK logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    Beachfront 1 BDR Apartment with Sea & Pool View

    Hurghadians Property logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 39م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٩٧٬٦٢٠ جنيه

    شقة 96م في تريفانا عيش أوسع وهدوء أكتر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٣٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كامل التشطيب في سيال مع حديقة 102 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع