عقارات للبيع في سوما بريذ

53 عقارات أخرى
  • 27

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه بالكامل في موقع ممز على 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم على 8سنوات توين فيلا متشطب الكامل موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شعر شاليه غرفتين اطلاله جولف و لاجون متشطب .

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اقل من سعر السوق استلام فوري صف اول للبحر

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو شاليه للبيع بسوما البحر الاحمر بمقدم 5% .

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلالة مباشرة على اللاجون5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول جولف يري البحر للبيع في سوماباي

    Global Hills logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول علي البحر مفروش في سوما بريز

    Apart Real estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic Seaview 2-Bedroom Chalet, Near Delivery

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic Seaview 2-Bedroom, Near Delivery, Instal

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic Seaview 3-Bedroom Chalet, Near Delivery

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic Seaview 3-Bedroom, Near Delivery, Insta

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول علي البحر مفروش في سوما بريز

    Apart Real estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٢٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة مباشرة على اللاجون – موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتشطيب و بالتقسيط فى Soma Bay -الغردقه

    Abrag Real Estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر تسليم خلال سنة، ودقيقة من الشاطئ.

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علب الحر متشطب بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع