عقارات للبيع في باى ويست

207 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بيع ف سوما باي ويست - على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٣٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى البحر الاحمر فيلا مستقلة متشطبة بالكامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع ف باي ويست راس سوما فيو لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوما باى ١٧١ متر بنت هاوس ٣ غرف نوم متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٢٧٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف إطلالة على حمام السباحة راس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة 2 غرفة إطلالة على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١١٨٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني علي البحيرة بأقل سعر اطول فترة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مع اقل سعر امتلك بنتهاوس مطل علي البحر في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة جاهزة في سوما باي بفيو مباشر على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والجولف للبيع في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر1غرفة على اللاجون و البحر في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 3 غرف على اللاجون و البحر في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول3غرف باطلالة على اللاجون والبحر_سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٩٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد في موقع مميز باي ويست فالي سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 2 غرفة في باي ويست فالي | مقدم 956 ألف

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١١٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة غرفتين على اللاجون و البحر في سوماباي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الهدوء والخصوصية في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوما باي استلام سنه وقسط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع استلام فوري - متشطبة بالفرش

    Point Mark For Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٣٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلاله على اللاجون استلام قريب و قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شاليه بموقع مميز قريب للبحر بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا بإطلاله على اللاجون و اول قسط بعد سنه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم 5% علي الاجون و سي فيو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٤٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بمقدم 5% علي الاجون و سي فيو متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع