عقارات للبيع في رأس سوما

182 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا ٣ غرف للبيع في مكادينا - موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٧٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣ غرف تشطيب كامل في مكادينا - رأس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤ غرف في مكادينا - رأس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٠٠٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات محدودة في الماظا بأقل مقدم 5%فقط الحق فرصتك

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • راس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,رأس سوما

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ترافكو البحر الاحمر 3غرف نوم رئيسية متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بحديقة في مكادينا, تقسيط ٨ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أفضل موقع على البحر الأحمرسومة باي.

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | وحدات محدودة !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | أقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | أقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣ غرف بحديقة خاصة في مكادينا

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هوم غرفتين في مكادينا - حياة ساحلية فريدة

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤ غرف في مكادينا - رأس سوما

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٠٠٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣ غرف بحديقة خاصة في مكادينا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مودرن بحديقة في مكادينا رأس سوما

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٣ غرف للبيع في مكادينا بمقدم ٥٪ وأقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز جدا مع السعر القديم في الماظا

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع اقل مقدم 5% واطول فترة تقسيط لفترة محدودة

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة علي البحيرة مباشره مع فترة تقسيط 7س!

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع الان 5%فقط وامتلك منزلك في الماظا باي

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع