عقارات للبيع في الجونة, صفحة 27

1,486 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتر لوفت مميز على البحر الأحمر مباشرة على البحر

    Apart Real estate logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على لاجون البحر في جزيرة توبان

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت بإطلالة بحرية في الجونة مباشرة لاجوون بحر

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحر على بُعد 3 دقائق من الشاطئ

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة بانورامية للبحر 5 غرف بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة بانورامية للبحر 5 غرف بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في موقع مميز قريب للبحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب للبيع بأقل مقدم سي فيو في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع بأقل مقدم | استلام فوري في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بأقل مقدم سي فيو في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفة واحدة بأقل مقدم متشطبة في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع بأقل مقدم سي فيو في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس سي فيو لقطة متشطب استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع مطله على البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه و مطله على اللاجون في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع قريب للبحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع