عقارات للبيع في الجونة

1,482 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع مميز بحمام سباحة للبيع في نورث باي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه علي البحر متشطب بالتكييفات قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة ف @سوما باي 5% مقدم استلام قريب متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 5% مقدم #سوما باي اطلالة جولف وبحر متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام، مفروشة بالكامل، على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • فنادير باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,فنادير باي
  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية جاهزة للاستلام إطلالة مباشرة على المسبح

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس إطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية جاهزة للاستلام إطلالة مباشرة على المسبح

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب بالكامل سكراب الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين متشطب استلام فوري تقسيط 6 سنين جونة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سوان ليك الجونة
  • 6

    قطعة أرض

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض مميزة للبيع في الجونة – 5000 متر مربع

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    قطعة أرض

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض مميزة للبيع في الجونة – 5000 متر مربع

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    قطعة أرض

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض مميزة للبيع في الجونة – 5000 متر مربع

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالجونة سيان - 6 غرف - بول -موقع متميز

    متصدر

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا شدوان الجونة، بمسبح خاص، و ماسحة أرض شاسعة

    Prospero Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • ارت ايلاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,أرت أيلاند
  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا براند نيو مفروشة بالكامل بحمام سباحة خاص

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٩٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة واحدة أرضي و ٢ حمام في مانجروفي الجونة للبيع

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك علي البحر في الغردقه ( 250م - 5 غرف - متشطب )

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر في الغردقه - صف اول - تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي البحر ( 137م - 3 غرف - تشطيب كامل ) بالقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١١٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مميزه - تشطيب كامل - سعر أقل من السوق

    Falcon for Real Estate logo image

    ابو تيج مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين مباشرة على لاجون البحر+مرسى خاص للقوارب

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرة على لاجون البحر ومرسى خاص للقوارب

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإدارة أوراسكوم Hospitality الطرح الاول

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٦٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على بحيرة مفتوحة للبيع نورث باي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٥٢٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة