عقارات للبيع في منتجع شدوان

40 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٦٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا شدوان الجونة، بمسبح خاص، و ماسحة أرض شاسعة

    Prospero Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا براند نيو مفروشة بالكامل بحمام سباحة خاص

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٩٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بانواميك سى فيو 0%مقدم على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيرة بأقل سعر اطول تقسيط البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شدوان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٨٧٤٬١١٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,منتجع شدوان

    2 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر بالسعر القديم البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مطل علي البحر بأقل سعر واطول فترة تقسيط!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسعار الطرح الجديد اقرب استلام الجونة البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شدوان الجونة ارضي بجنينة موقع متميز على اللاجون

    Re/Max IBuild logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٨٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مميزة جدا بأقل مقدم 10% البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بالسعر القديم واستلام قريب !

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا على البحر من طابق واحد 0%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باطلاله البحر لفتره محدوده باقل سعر لا تتردد!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيرة و استلام فوري مع اقساط طويلة 5س

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا سى فيو بدون مقدم على 8 سنوات فى نيو جونة!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر بخصم 20% على مدى 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سي فيو بأقل سعر وافضل خطه سداد بمقدم 10% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة علي البحر بالسعر القديم في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر فيلا يإطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة الحق امتلك آخر شاليه إطلالة بحر في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

2