عقارات للبيع في مانجروفي ريزيدنس, صفحة 8

470 عقارات أخرى
  • 24

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش مطل على حمام سباحة في مانجروفي ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب | اقل مقدم | امتلك فيلا سي فيو , مكادي

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بأقل مقدم في الجونة علي 8 سنين مكادي

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبلكس علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر بالسعر القديم البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة علي البحر مع اطول اقساط البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    لاتفوت فرصتك فى امتلاك شالية بدون مقدم من اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لا تفوت فرصة امتلاك شالية صف اول متشطب بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على فيو مميز ف الجونة الجديدة بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الجونة الجديدة بأقل سعر و بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن فى الجونة الجديدة بأقل سعر على البحر!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 4 غرف علي البحر _ في الجونه الجديده!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري علي البحر سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا سى فيو بدون مقدم على 8 سنوات فى نيو جونة!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق_شاليه متشطب غرفتين مطل علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | وحدات محدودة !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع