عقارات للبيع في طويلة الجونة, صفحة 4

91 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بحديقة متشطب بالكامل بفيز ممتاز علي اللاجون

    Realm Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري وتقسيط من اوراسكوم

    Realm Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك تاون هاوس دبل فيو بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١١١٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبليكس فيو لاجون بمقدم 0 % و بتقسيط على 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وقت محدود امتلك توين فيو بحر و لاجون بتقسيط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك فيلا دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وتر سايد فيو مباشر علي لاجون دور اول

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس غرفتين للبيع في كمـاران الجونة

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين ارضي للبيع في سيان الجونة جولف فيو

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٨٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في طويلة الجونة استثمار واستجمام

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ٣ غرف أرضي مفروشة في سيان الجونة ١٤٥ م

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 4 BR villa with lagoon view and pool

    Beyoot logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 BR Standalone villa with Lagoon view in Tawila

    Beyoot logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع 4غرف في طويلة مقروشة مباشرة علي اللاجون

    Good Vibe Homes logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه متشطب و مفروش استلام فوري كاش

    ARC Investments logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٢٬٩٨٨٬٤٣٨ جنيه

    Townhouse For Sale In Tuban El Gouna

    ROI For Real Estate logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٦٣١ جنيه/متر مربع