عقارات للبيع في سوان ليك الجونة

195 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب للبحر و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٥١٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Sea View قُرب مارينا اليخوت - بسـعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب Luxury - فيـو البحر مباشرة - قرب المارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية استلام فوري بالتقسيط في سوان ليك

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سوان ليك الجونة
  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب للبحر و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٥١٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | الدور الأرضي | سوان ليك الجونة

    Good Vibe Homes logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع على بُعد خطوات من البحر و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع استلام فوري في الجونه متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في Swan Lake الجونة-علي اللاجون

    Beltone logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف تشطيب كامل في الجونة بالتقسيط - مقدم 10٪

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٩٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل في سوان ليك الجونه بمقدم 5٪

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع خطوات من البحر بمقدم 5% و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بانواميك سى فيو 0%مقدم على 8 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول بحيرة بأقل سعر اطول تقسيط البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة بالكامل، 3 غرف نوم، في سوان ليك

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٥٢٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع رووف موقع مميز علي البحيرة في سوان ليك جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣١٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة مع حديقة خاصة في سوان ليك

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع