عقارات للبيع في بلفيو بيتش

يبدو أن كل المنازل في بلفيو بيتش, الغردقة, الجونة مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 56م بالدور الثاني بإطلالة جبلية – هدوء وإطلالة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الإطلاق تشطيب شاليه صف أول مطل على البحر 0٪

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٢٠٬١٠٠ جنيه

    أفضل سعر في المنطقة الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 61 م² داخل مجتمع يوفر راحة المالك والمستأجر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​دوبليكس مكتمل التشطيب بالتقسيط حتى 5سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٦٬٧٧٨ جنيه

    شقه غرفه وصاله جاهزه للاستلام- فلورينزا خمسين

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شدوان الجونة ارضي بجنينة موقع متميز على اللاجون

    Re/Max IBuild logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٨٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٩٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    Direct sea view 3 BR Apartment with private garden

    Beyoot logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٩٩٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في سوما باى تقسيط 7 سنين بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٩٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي قريب من كل شيء 91 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع