عقارات للبيع في انشنت ساندس ريزورت, صفحة 4

117 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدون مقدم صف أول لاجوون 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجوون فيلا للبيع بدون مقدم 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٦٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك فيلا دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في إنشان ساند، الجونة – 4 غرف

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر مجهزه بالكامل جاهزه للتسليم

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7+

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول بتقسيط على 8سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف متشطب بأطلالة بحر ولاجوون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه متشطب وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0%مقدم امتلك فيلا دايركت على اللاجون اقساط على 8س

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك تاون هاوس دبل فيو بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم بمقدم 5% فيلا صف أول متشطبة وتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون شالية 3 غرف متشطب بأطلالة بحر من الحديقة

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة مقدم 5% أستلم شالية متشطب تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٧٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية متشطب بمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أقرب استلام فيلا مستقلة بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام فيلا مستقلة بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٣٣٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول شالية 3 غرف متشطب بدون مقدم وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية 3 غرف متشطب صف أول لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بحديقة كبيرة وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مكونة من 6 غرف ماستر في انشان ساند

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بدون مقدم وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع ف الجونة مفروشة بالكامل فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه فندقيه ف الجونه ب السعر القديم للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع ف الجونه ب اقل سعر مفروشه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في سابينا الجونة كورنر اوبن لاجون

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع