شقق للبيع في مرسى علم, صفحة 2

33 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه هادئه ومريحة علي بعد خطوات من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة بغرفة نوم واحدة دخول الشاطئ طوال العام

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ORIENTAL COAST Marsa Alam 1bdr, 1bath

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ORIENTAL COAST MARSA ALAM 1bdr apt., ground floor

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Beautiful Ready to move 3 beds (2 bath) apartment

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ORIENTAL COAST MARSA ALAM 2 bdr apt., ground floor

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ORIENTAL COAST MARSA ALAM 1 bdr apt., ground floor

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ORIENTAL COAST MARSA ALAM 1 bdr apt., first floor

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

1