شقق للبيع في منطقة سهل حشيش, صفحة 3

1,132 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٤٤٠٬٢٦٠ جنيه

    غرفتين وصالة مساحة 82 متر + 23 متر حديقة خاصة -

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه غرفتين نوم - متشطب - تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٨٨٬٩١٩ جنيه

    امتلك شقة 149م 3غرف بسهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٦٢٬٦٦١ جنيه

    شقة 119م غرفتين بإطلالة راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٩٥٢٬٩٨٩ جنيه

    115م غرفتين في قلب سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٩٣٬٨٢٠ جنيه

    شقة 122م تطل على المسبح مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٨٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٦٠١٬٦٢٦ جنيه

    شقة 123م غرفتين واطلالة مسبح خلابة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٣٩٧ جنيه

    شقة للبيع في سهل حشيش 115م بغرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٧٩٬١٦٥ جنيه

    شقة 115م بغرفتين واطلالة مسبح في كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٨٦٬٢١٣ جنيه

    شقة 150م 3غرف في أرقى لوكيشن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٦٣٬٤١١ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن خاص | كالا سهل حشيش | قسط 7 سنين

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو Sea فيو - متشطب بالكامل - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن خاص متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 80 متر سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٦١٬٣١٦ جنيه

    شقة 2 غرفة جنينة خاصة سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو 54 متر فى سهل حشيش

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    الدفع الكاش – خصم 30% فيراندا – سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٨٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بفيو علي ال Pool - متشطب بالتكييفات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    نظام تقسيط 6 سنوات مقدم 5% Red Hills

    Hurghadians Property logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    كالا سهل حشيش – 0 مقدم وخصم كمان 5%

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا سهل حشيش - شاليه غرفة نوم متشطب قسط 6 سنين

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا استديوا متشطب بمقدم 840 الف تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع