عقارات للبيع في منطقة سهل حشيش

1,256 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 54 متر تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1 نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    متصدر

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم تشطيب كامل بالتكييفات - موقع مميز

    متصدر

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 1 نوم بفيو علي ال Pool - متشطب بالكامل

    متصدر

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا | شاليه متشطب بالكامل بفيو علي ال Pool

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بجاردن خاصه 37م - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٬٧٣٣٬٤٤٠ جنيه

    دوبلكس بإطلالة مميزة على المسبح | حياة منتجعية

    El-Bedihy & Co logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • كالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,كالا

    1 - 3 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بجاردن و Pool خاصه - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٨٧٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Pool فيو - متشطب بالكامل بجاردن خاصه 37م

    متصدر

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م بسهل حشيش بموقع مميز مقدم 5% فقط

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٨٤٬٤١٤ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة خاصة بسهل حشيش بدون مقدم وخصم 5%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨١٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 9 غرف مع جاردن و بول و بسعر مميز – جماران

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7+

    7+

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أزورا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ازورا ريزورت

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بفيو على البول بموقع مميز – سهل حشيش

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٤٨٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو على البحر سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٠١٬٦٢٦ جنيه

    شقة مميزة في سهل حشيش - نظام تقسيط

    HPK logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو علي ال Pool - تشطيب كامل - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن خاصه 37متر - تشطيب كامل - Pool فيو

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • ال بيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    The Land Developers
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,ال بايو

    استوديو, 2 - 5 غرفة

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٩٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مميز – فيلا توين بحديقة ومسبح

    Homes Bay logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٨٥٬٢٠٠ جنيه

    فرصة استثمار داخل Azzurra سهل حشيش

    HPK logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٦٦٬٦٥٥ جنيه

    فرصة مميزة شقة 2 غرفة + جاردن للبيع في Veranda

    HPK logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٦٢٠٬٨٣٥ جنيه

    شاليه حصري غرفتين في سهل حشيش

    Homes Bay logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٦٧١٬٣٦٠ جنيه

    حياة راقية في فيلا بسهل حشيش

    Homes Bay logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • هاواي ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edar Sea View Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش

    استوديو, 1 - 3 غرفة