شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 2

3,378 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك شقة 82م غرفتين دور أرضي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفتين 117 م بجوار نيفيلاند

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م ولاجون بين كل المباني

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 91م غرفتين… أسلوب حياة راقٍ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 91 م بالقرب من الشاطئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • الهامبرا واتر فالز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    AKA Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,شلالات الهامبره

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    امتلك غرفة 53 م قرب الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 91 م بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 91 م ومساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك غرفتين 89 م وحمام سباحة خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك غرفتين 82 م وإطلالة حمام سباحة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • سيلينا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٢٨٬٨٦٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palma Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,سلينا باي

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك شقة 89م دور تاني بروف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م بغرفة… رفاهية في كل تفصيلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 117م غرفتين + روف 39م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    62م دور أول… مساحة عملية ومريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م وأفضل سعر بالمنطقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفتين 117 م بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    احجز غرفتين 82 م أمام سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 89 م ولاجون طبيعي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك غرفتين 82 م بإطلالة حمام سباحة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م وقرارك الصح اليوم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 82 م وخدمات فندقية

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 91 م بخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك غرفتين 89 م وسط مساحات خضراء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    82م + جاردن 23م… بيتك وسط الطبيعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 117 م بأقوى فرصة استثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع