شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 108

3,378 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    اختيار ذكي شقة 96م بغرفتين في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت فيرو كلوب سانت ماريا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 76م بسعر مغري في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو دور أرضي بإطلالة حمام سباحة في الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    امتلك 64م تطل على المسبح داخل تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 135م بالتقسيط في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 98م غرفتين بتقسيم مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    هدوء يومي مع شقة 64م وحديقة 10م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69م بسعر استثماري ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 108م بسعر استثماري في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة 75م بتصميم يناسب كل الاحتياجات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 77م تطل علي المسبح في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة واسعة 96م بغرفتين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 69م بغرفتين في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا نوم بإطلالة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة على المسبح وتراس في جراند روك

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 غرفتين بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م بحديقة 10م في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 135م ب3غرف داخل تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 81م بحديقة 15م في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدة 92م تطل علي المسبح في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٦٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم | 75 م² | السعر بعد الخصم: 2,868,7

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77م بعائد ايجاري مرتفع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    مساحتك الخاصة تبدا من مساحة 92م في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع