شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 10

3,378 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٨٢٠ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى – استثمار ذكي

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م غرفة نوم أرضي على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    شقة 63م غرفة نوم بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 41م بموقع حيوي على الممشى – فرصة ذكيه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70م غرفة نوم بإطلالة مباشرة على البسين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    شقة 63م غرفة نوم أرضي – سهولة وصول وإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    89م بجاردن خاص – عيش الهدوء والرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٦٦٬٨٠٠ جنيه

    118م غرفتين – مساحة مثالية لعائلة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    148م 3 غرف دور أول – فخامة ومساحة كبيرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85م غرفة نوم – تصميم عصري وموقع مميز

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٢٤٬٤٠٠ جنيه

    85م ستايل أمريكان بجاردن – خصوصية وراحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    احجز استوديو 58 م في مجاويش أفضل سعر الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش موقع نابض بالحياة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش وابدأ استثمارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش واستغلال مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 58 م في مجاويش بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 58 م في مجاويش فرصة لا تعوض

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    امتلك استوديو 58 م في مجاويش تصميم ذكي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 57 م في مجاويش مع حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 58 م في مجاويش طلب عالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 67 م في مجاويش بقلب أكثر حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٢٧٬٣٨٣ جنيه

    احجز غرفة وصالة 73 م في مجاويش تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة وصالة 82 م في مجاويش موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة وصالة 75 م في مجاويش عائد ثابت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع