شقق للبيع في اطلانتس, صفحة 6

129 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬١١٥ جنيه

    استوديو بموقع مميز بقلب الغردقة بمقدم 20% فقط

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬١٦٨٬٢٧٠ جنيه

    استوديو مطل على المسبح | منتجع أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٢١٠٬٠٤٤ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬١١٥ جنيه

    Studio apartment pool view at Atlantis Resort

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع