عقارات للبيع في الغردقة

14,734 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بالفرش و الاجهزة مكادى هايتس مرحلة 1

    متصدر

    Auris For Project Management logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    استوديو 54 متر فى سهل حشيش

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٧٢٬٥٢٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 94متر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    الدفع الكاش – خصم 30% فيراندا – سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٨٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٢٨٠ جنيه

    شقة 61م بشاطئ خاص استلام فوري بمقدم 40% فقط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٨٬٤٩٥ جنيه

    غرفة وصالة Pool View بالممشى – فرصة قوية

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    غرفة وصالة بإطلالة بحر | تسليم فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment for sale with private terrace

    متصدر

    My Real Estate logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 1 bed for sale in Florenza with terrace

    متصدر

    My Real Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished pool view 1 bed for sale in Aqua Palms

    متصدر

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bed for sale in Magawish Paradise

    متصدر

    My Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شالية علي لاجون |الجونة مقدم 2,5 مليون

    Evergreen Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرة على البحر بتصميم فريد مع خصم 20٪

    Apart Real estate logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا في الجزيرة مع مارينا خاصة في الجونة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد مباشرة على المارينا، تسليم سنة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد تاون هاوس مباشرة على المارينا تسليم سنة

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مباشرة على اللاجون مقدم 0% قريب للبحر

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 4 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,سوان ليك الجونة
  • 28

    فيلا

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا 3 غرف متشطبه باطلاله علي البحر باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة