عقارات للبيع في الغردقة

14,470 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين شالية في ارك بأطلالة البحر

    Apart Real estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية بأطلالة بحرية في ميسكا ب10% فقط

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول علي البحر مفروش في سوما بريز

    Apart Real estate logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool sea view at Stone Heights

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٤٬٢٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view at Mark Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب باطلاله علي البحر في الجونه بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع في الجونه متشطبه بالكامل بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالي متشطب في الجونه للبيع بسعر اقل من سعر الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٨٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر في الجونه متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٣٥٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب باطلاله علي البحر بسعر مميز في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٠٢٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • لاجونا فيلاز & تاون هومز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع لاجون شاليه براس سوما واقساط علي 7س

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع للاجون تاون هاوس كورنر براس سوما واقساط ع 7س

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    دومينا مكادي باي, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    جاز مكادي ستار, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف على البحيرة مفتوحة نورث باي

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٠٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • مارينا شور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
  • 10

    فيلا

    ١٠٧٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر صف أول بحمام سباحة خاص في فنادير

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير سي فرونت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٣٩٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٧٦٥ جنيه

    شقة غرفة وصالة 61 متر تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٢٤٬٤٥٢ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 86متر فى الهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    ستوديو 55م بموقع مميز استلام فوري تقسيط سنتين

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 58 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هورايزون 3 ڤيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
  • 20

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٧٢١ جنيه

    استوديو للبيع – منتجع لونج بيتش، الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٦١٬٨١٢ جنيه

    استوديو للبيع – منتجع مارفينتو | إطلالة بحر وحمام

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الاحياء الغردقه مساحتها ٤٨

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا دور واحد صف أول على البحر مع عرض خاص

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٣٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة Aurora Palace الغردقة تقسيط 4 سنوات

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • داون تاون مارينا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr