عقارات للبيع في الغردقة

14,324 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر متشطب بالتكييفات بأميز لوكيشن قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل في باي ويست فالي - إطلالة لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا غرفتين تشطيب كامل في مكادينا - على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالأحياء | مقدم 20% | إطلالة مسبح

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب في بلانكا سوما باي - على جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل استثمار في الغردقة 1غرفه ريفا ريزورت وبالقسط

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة ٤ غرف في مكادينا - رأس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٠٠٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بريفا ريزورت الغردقة | شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٢٬٢٠٠ جنيه

    استوديو في كالا سهل حشيش | فيو بحر وتقسيط 6 سنين

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٦٣٬٥٤٣ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن في لونج بيتش الغردقة | مقدم 25%

    Rook Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • مارينا جيت ألماظة رأس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة

    3 - 4 غرفة

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بفيو بانورامى في بلانكا سوما باى

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٦٠٩ جنيه

    استوديو استلام فوري في سكانيدك علي بحر تقسيط 3سنين

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣ غرف بحديقة خاصة في مكادينا

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ريفا ريزورت الغردقة تقسيط 5 سنوات

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٨٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٨١٥٬٦٥٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة بفيو بانوراما على البحر لافاندا

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • داون تاون مارينا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٤١٠ جنيه

    استوديو في ألدو هايتس – خطوات من الممشى السياحي

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٥٬٤١٣ جنيه

    شراء شقة غرفة نوم لاجونا الغردقة من 2.5 مليون 20%

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مودرن بحديقة في مكادينا رأس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفة واحدة 70 متر | مجاويش – الغردقه

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب في باي ويست فالي - إطلالة لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٥٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • لاجونا فيلاز & تاون هومز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
  • 19

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٣ غرف للبيع في مكادينا بمقدم ٥٪ وأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل في سوان ليك - مرحلة إنكور

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متكرر ٣ غرف للبيع تشطيب كامل في إنكور الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٩٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل بحديقة في إنكور - سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بسين داخل منتجع بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا شور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr