شقق للبيع في قوس سوما

21 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة امتلك شالية بأقل سعر ومقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية خطوت من البحر بأقل سعر فى سوماباى 5% مقدم!!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو للبيع في سوما باى أفضل سعر5% مقدم.

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين يجاردن دايركت لاجون-5%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٤٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • ارك سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,قوس سوما

    1 - 3 غرفة

  • 25

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين دايركت لاجون-5%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفة واحدة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢١٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف على لاجون-متشطب-5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Resale شاليه غرفة نوم لاجون فيو متشطب بأقل سعر

    Towers Map logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٨١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب لشقة غرفتين نوم بحديقة، تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة على الجولف – تشطيب كامل-مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف اطلاله على جولف و لاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة علي البحر وتانى صف من البحر ب5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن صف اول بأقل سعر فى سوماباى عدد محدود

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمقدم 1.9 مليون بسعر 19 مليون سوما باى

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦١ متر مربع

    ٣١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Lagoon Cabana for Sale – Arc of Soma, Soma Bay

    Second Home Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون جراند كابانا – آرك سومة باي | شقة فاخرة 151

    ROI For Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥١ متر مربع

    ١٨٤٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح جراند 3 غرف نوم في آرك أوف سوما باي

    ROI For Real Estate logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٢٥١٬٦٥٥ جنيه/متر مربع