شقق للبيع في حى الهضبة

925 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75 متر بإطلالة على البسين الهضبة الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠١٬٦٢٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 82 م بإطلالة بول في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٦٣٬٧٧٩ جنيه

    امتلك غرفة واحدة 71 م وتصميم ذكي للمساحات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٤٩٬٢٥٠ جنيه

    امتلك غرفة واحدة بمساحة 73 م في الهضبة وحمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٣٥٠ جنيه

    استثمر في غرفة واحدة 74 م بعائد مضمون في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 110 م واستغلال مثالي لكل مساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 84 م بعائد قوي ومضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤١٧٬٧٥٠ جنيه

    استثمر بغرفة واحدة 71 م بأفضل سعر في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٨٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك غرفة واحدة 70 م بإطلالة في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 82 م مع حمامات سباحة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٤٤٬٤٥٠ جنيه

    استثمر الآن في 57 م داخل أكثر مناطق الهضبة حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٧٬٠٦٦ جنيه

    امتلك غرفة واحدة 61 م واستفد من موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦٥٬٩٣٣ جنيه

    امتلك شقتك 71 م بإطلالة شارع ومساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٨٬٢٥٠ جنيه

    احجز غرفة واحدة 75 م واستمتع بحياة فندقية راقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٥٣٣ جنيه

    احجز وحدتك 74 م في الهضبة قرب المولات والخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك غرفتين 109 م قرب الشواطئ والمولات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بغرفتين 82 م في قلب الهضبة النابض

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 3 غرف 149 م بعائد مضمون ومستقر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 79 م بإطلالة حمام سباحة وخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في 110 م مع تصميم عصري ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 109 م بأفضل سعر في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 149 م مع حمامات سباحة ومولات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٩٣ جنيه

    احجز وحدتك 137 م واستمتع بأرقى حياة في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 79 م داخل مشروع استثماري متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع