شقق للبيع في المركز السياحي

17 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬١٢٠ جنيه

    شقة مودرن على المسبح.. الرفاهية في قلب الممشى

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجونز وشاطئ خاص امتلك وحدتك في أرقى منتجع بالممشي

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬١٥٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم | إطلالة على المسبح | موقع مميز

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    استوديو مودرن على المسبح.. الرفاهية في قلب الممشى

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر بإطلالة مسبح موقع مثالي وأفضل سعر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلاة على المسبح | تسليم قريب 2026 جاهز

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٠٢٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح قرب مطار الغردقة بخطط

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده بموقع مميز على الممشي السياحي ب | شاطئ خاص

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩٦٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٦٦٣٬٢٦٠ جنيه

    ستوديو pool view استلام 2027

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة الممشى في مشروع على البحر بمقدم15%

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٧٣٧٬٦٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة حمام سباحة على طريق الممشى السياحي

    El-Bedihy & Co logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٤٦٬٦٢٠ جنيه

    شقة تطل علي حمام السباحة للبيع بالممشي السياحي

    Home Hunters EG logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٨٥٨٬٧٧٥ جنيه

    شقة تطل علي حمام السباحة للبيع في الممشي السياحي

    Home Hunters EG logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو (40 متر) في منتجع ريفا بيتش فرونت - الممشى

    ROI For Real Estate logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بغرفة نوم واحدة للبيع، بإطلالة على الممشى السياحي

    Home Vacation logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم فاخرة بإطلالة خلابة على البحر للبيع بمنتجع إسبلانادا

    Home Vacation logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خصم 15% علي التقسيط لفترة محدودة استديو بالممشي

    Home Hunters EG logo image

    المركز السياحي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع